با سلام ما عشایر هستیم و مادر من برای گذران زندگی فرش میبافد و مجبور است با قیمت خیلی پایین فرش ها را به دلال ها بفرشد میخوام بدانم شما فرش های ما را به قیمت مناسب میخرید؟

پاسخ : سلام دوست عزیز ما این فروشگاه را راه اندازی کردیم برای حمایت از افرادی مانند مادر شما ، محصولات شما را ما خریداری نمیکنیم ، خدماتی که ما ارائه میدهیم به این صورت است که شما در فروشگاه آنلاین تیمچه به عنوان فروشنده ثبت نام میکنید و پس از آن میتوانید محصولات قالی و فرش خود را در فروشگاه قرار دهید جهت فروش و شما میتوانید فرش هایی که با زحمت مادر شما بافته است را با قیمت مناسبی به فروش برسانید.


چطور میتوانم فروشنده در سایت شما شوم؟

پاسخ : شما میتوانید از طریق لینک زیر راهنمای ثبت نام به عنوان فروشنده را آموزش ببینید.

پاسخ : همچنین از طریق لینک زیر میتوانید وارد صفحه ثبت نام شوید


من فروشنده صنایع دستی هستم و در فروشگاه تیمچه ثبت نام کردم و پنل فروشنده دارم چطور میتوانم محصولاتم را در فروشگاه خودم قرار دهم؟

پاسخ : سلام دوست عزیز بله شما براحتی میتوانید در قسمت پنل فروشندگان دکمه افزودن محصول را بزنید و وارد صفحه قرار دادن محصولات صنایع دستی شوید همچنین از طریق لینک زیر میتوانید راهنمای قرار دادن محصول را آموزش ببینید


قوانین فروشندگی چه مواردی است ؟

پاسخ : شما میتوانید از طریق لینک زیر قوانین فروشندگی را مطالعه نمایید.


چه تعداد محصول میتوانم قرار دهم؟

پاسخ : هر چثدر محصول میتوانید در فروشگاه قرار دهید و هیچ محدودیتی ندارد.


من در اینستاگرام میخواهم لینک فروشگاه خودم را بدهم آیا میشود فروشگاه من لینک ثابتی داشته باشد تا مشتریان من فقط محصولات من را ببینند و خریداری کنند ؟

پاسخ: بله شما میتوانید آدرس اختصاصی داشته باشید در واقع در زمان ثبت نام به عنوان فروشنده آدرس فروشگاه از شما پرسیده میشود به عنوان مثال من فروشگاهی ساختم با نام (رونه) و آدرس را به انگلیسی (rone) وارد کردم حال آدرس فروشگاه به شکل زیر است و میتوانم آدرس زیر را به مشتریان خود ارائه دهم.

www.teemche.com/store/rone